Bytový dům Novohradská

 
 

O projektu

  • Moderní bydlení
  • Kvalitní materiály
  • Škola a školka poblíž
  • Výtah
  • Klidná a žádaná lokalita
  • Snadná dostupnost
  • Parkování
  • Prostorné balkony či terasy

V rámci projektu Bytový dům Novohradská nabízíme k pronájmu celkem 14 moderních bytových jednotek, při jejichž výstavbě byl kladen důraz především na kvalitu použitých materiálů a nadstandardní komfort bydlení. Bytový dům se nachází na samém okraji Českých Budějovic, kde je klid, výborná dostupnost, škola pár desítek metrů od domu a příroda na dosah.

Vybírat můžete z bytů 1+kk, 2+kk a 3+kk s plochou od 35 m2 do 67 m2. K bytu si lze pronajmout garážové parkovací stání, jehož součástí je i (na dnešní dobu nestandardní) sklepní kóje, která může sloužit například k uložení Vašich věci (kupříkladu sezónní vybavení jako lyže, kolo, či podobně). Alternativou ke garážovému stání pak může být venkovní parkovací stání.

Byty disponují skvělým výhledem, krásnými prostornými balkony na západní i východní straně a rozlehlými terasami směrem na východ. V domě se nachází výtah, takže nebudete mít ani problém dostat do bytu svůj kočárek.

Co se týče občanské vybavenosti, školka a škola se nachází jen asi 90 metrů od domu. Stejně tak zastávka MHD (Mladé - Točna). Ani na nákup to nebudete mít daleko - jen asi minutu chůze. Jste milovníky sportu? Cest, kam můžete vyrazit na kolo či kolečkové brusle je v okolí nespočet. A pokud by ani to nestačilo, jen circa 4 minuty cesty od domu je sportovní centrum. A nesmíme zapomenout ani na Vaše děti - dětské hřiště je taktéž jen pár desítek metrů od domu.

Při výstavbě domu a výběru materiálů jsme postupovali tak, jako bychom byty budovali sami pro sebe. Stejně jsme postupovali například i při výběru kuchyní, koupelen atd. Primárním aspektem nebyla při výstavbě cena, ale kvalita. Proto pevně věříme, že se Vám budou byty líbit přinejmenším tak, jako nám.

Pro více informace volejte: +420 602 270 854

 

Nabídka bytů

Byt Podlaží Dispozice Výměra Balkón/terasa Sklep Orientace Cena pronájmu Stav

Máte zájem o pronájem?

 

© Copyright 2024 Metropole ČB

Tomuto webu dodal šťávu: